Новини

Випускники програми, яка триватиме 8 місяців, будуть проходити повноцінну практику та здавати сертифікаційний іспит, після чого зможуть працювати у сфері інвестиційного та фінансового посередництва


Запрошуємо Вас та всіх зацікавлених фахівців підприємств, представництв, організацій тощо, взяти участь у роботі виставок та представити широкому загалу свою техніку, обладнання, технології та послуги.


Даний захід був проведений з метою роз’яснення органам місцевого самоврядування та виконавчої влади принципів регуляторної діяльності і визначених процедур розроблення і затвердження регуляторних актів на місцевому рівні.


22 квітня 2021 року відбувся ХХХХІІІ Регіональний Форум «Органічна Україна 2021. Житомир», організований громадською спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» за сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Житомирської облдержадміністрації.


Запрошуємо Вас взяти участь у XXXXІІІ  Регіональному Форумі «Органічна Україна 2021. Житомир»!


У рамках проведення V Міжнародного Конгресу Органічна Україна 2021 16 квітня 2021 року відбувся дискусійний майданчик «Український зелений шлях від ферми до виделки: органічне виробництво».


Директор департаменту Наталія Арендарчук 16 квітня 2021 року взяла участь у вейбінарі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України зі структурними підрозділами облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку щодо обговорення питань фінансової підтримки розвитку  виноградарства, садівництва і хмелярства.


Інформація управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях щодо переліку об’єктів малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах


До порядку денного наради були внесені питання організації роботи та комунікацій з громадами з питань реалізації земельної реформи.Розробка веб-сайту