Новини

10 квітня у рамках проведення інформаційно-консультаційних семінарів з актуальних питань у сфері впровадження програм аграрного розвитку відбулася зустріч працівників департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації із суб’єктами господарської діяльності та головами господарств населення Коростенського району з питань державної та обласної підтримки агропромислового комплексу у 2019 році.


          8 квітня 2019 року розпочалася реєстрація на безкоштовний навчальний онлайн-курс для бізнесу, присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) в Україні.


Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації організовано проведення інформаційно-консультаційних семінарів з актуальних питань у сфері впровадження програм аграрного розвитку у районах, об’єднаних територіальних громадах області.


Навчання з питань охорони праці проходять спеціалісти, відповідальні за охорону праці в агроформуваннях області з Андрушівського, Попільнянського, Ружинського, Житомирського, Черняхівського, Баранівського, Олевського та Пулинськогого  районів.


Освітній захід відбувається в рамках програми Creative Export Ukraine, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ "Офіс з просування експорту" за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги).


Passport Euromonitor International - це база глобальних даних та аналітичних досліджень щодо економіки країн, споживачів та певних галузей, які допомагають дослідити конкретний ринок та визначати майбутні тенденції.


З 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 відбудеться комплексний виставковий захід


Основною метою практикуму – ознайомити українські компанії з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримують від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем


Відповідно до статті 15 Закону України «Про засади державної регіональної політики», пункту 4 Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації...


У роботі конференції взяли участь в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Віктор Градівський та керівники служб системи агропромислового комплексу області.Розробка веб-сайту