Новини

З 02.12.2019 розпочав прийом заявок Український фонд стартапів (далі – Фонд) – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України.  Місія Фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.


Офіс з просування експорту України запрошує підприємців, експортерів та представників асоціацій пройти опитування для врахування потреб бізнесу в плануванні роботи Установи на 2020 рік - в частині організації та проведення експортної освіти, аналітики, консалтингу, торговельних місій та виставок.
Будемо вдячні за Ваші відповіді! 

Асоціація «Укрлегпром» запрошує до участі в бізнес-форумі «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі», як майданчика для живого спілкування виробників з потенційними замовниками, налагодження контактів та обговорення актуальних питань взаємодії сторін.


Якщо ви саме шукаєте джерело фінансування для вашого проекту, наша нова добірка грантів – це те, що вам потрібно.


Ключовими сферами українсько-грецького співробітництва на даний захід визначено аграрний сектор, енергетика, туризм, будівництво та інновації.


В роботі семінару прийняли участь 55 учасників. Серед них - 49 власників пасік з 7 районів Житомирщини, представники Київської та Хмельницької та Тернопільської областей .


ЄБРР, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, запрошує українські МСБ – діючих експортерів та/абоготові до експорту компанії – на комплексну практичну навчальну програму з експорту


Був проведений практичний тренінг з набуття навиків виробництва розсільних сирів з молока кіз


Запрошуємо місцеві органи державної влади, органи місцевого самоврядування, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності, наукові установи надати проектні ідеї, які дозволять реалізувати завдання проекту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року...


початок реєстрації для українських малих і середніх підприємств на комплексну практичну навчальну програму з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки»Розробка веб-сайту