“SMART ENERGY – БЕЗКОШТОВНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЕНЕРГОМОНІТОРИНГУ З ВНЕСЕННЯМ ДАНИХ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ”

Метою проекту є створення та впровадження відповідних дій, інструментів, знань та напрацювань, необхідних для створення умов енергоефективності у громадах, у тому числі впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу з ціллю ефективного використання та споживання ресурсів та економії бюджетних коштів.

Реалізація проекту дасть можливість:

  1. Виконати вимоги діючого законодавства відповідно  розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №732-2017-р “Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах”.
  2. Виконати вимоги діючого законодавства, а саме Закону України “Про енергетичну ефективність будівель”.
  3. Створити систему енергоменеджменту та енергомоніторингу відповідно міжнародного стандарту ISO 50001:2018.
  4. Отримати економію бюджетних коштів не менше, ніж 15% спожитих ресурсів.
  5. Створити обмін кращими практиками у сфері енергозбереження.
  6. Створити відповідні аплікаційні форми щодо техніко-енергетичних характеристик об’єктів для залучення ЕСКО інвестицій.

Перші 50 громад, які вчасно подадуть анкети, увійдуть до першого етапу реалізації проекту

Прийом заявок триває з 15 квітня до 15 травня 2019.

Анкети мають бути подані не пізніше 15 травня 2019 року. Анкети, надіслані пізніше встановленого часу, розглядатися не будуть.

Оголошення переможців відбудеться 17 травня 2019. Більш детально з інформацією щодо участі в проекті можна ознайомитись на сайті Агенції інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності: www.aisdre.com.

Заповнити анкету учасника можна безпосередньо на сайті або за посиланням: https://forms.gle/pCuS8DqBJTyn65mr7

 


Розробка веб-сайту