Навчальна програма для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD)

Міністерство комерції Китайської Народної Республіки запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD).

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються. Перелік ВНЗ та напрями підготовки додаються.

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

  1. Мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD).
  2. Бути віком до 45 років на момент подачі заявки.
  3. Мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів або англійською мовою (IELTS – рівень – 6.0 і вище) відповідно до вимог програм або мати інші підтвердження щодо рівня володіння згаданими мовами.
  4. Мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • зареєструватися он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/studyinchina або www.campuschina.org. Інструкція щодо реєстрації додається (англ. мовою);
  • подати відповідний пакет документів до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку.

Оригінал пакету документів у паперовому вигляді просимо подавати Канцелярії Радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні за адресою: Землянський провулок,11, м. Київ-14,01901, а копію пакету документів надіслати до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку.

Додаткова інформація про стипендіальну програму, а також перелік необхідних документів учасника такої програми додається (англ.мовою).

Кандидатури обираються китайською стороною (Рада Китаю з надання стипендій проводить відбір кожного кандидата в одному університеті, відповідно до квот та вимог університету).

Результати відбору будуть повідомлені кандидату Канцелярією Радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні в термін до  кінця серпня 2018 року.


Розробка веб-сайту