Міжнародна виставка «Kuwait Travel & Tourism Exhibition 2017» в Кувейті

З 29 березня по 1 квітня 2017 року в м. Ель-Кувейт проходитиме міжнародна виставка «Kuwait Travel & Tourism Exhibition 2017», організаторами якої є компанія «Kuwait International Fair» (презентаційні матеріали додаються).

Зазначений міжнародний захід є платформою для комунікації і консолідації всієї туристичної галузі, що дозволить учасникам встановити нові та підтримати існуючі ділові контакти, отримати новітню інформацію, оцінити стан ринку, заявити про себе як про успішну компанію.

До участі у виставці запрошуються вітчизняні туроператори або турагенції, державні та приватні авіакомпанії, готелі, мотелі, санаторії, національні туристичні організації, медичні клініки (що надають послуги у сфері т.зв. медичного туризму), перевізники, компанії у сфері IT-технологій в туризмі тощо.

Мінімальна вартість участі у виставковому заході - 2615 дол. СІЛА (включено візове забезпечення, орендна вартість площі 12 м , обладнаної килимовим покриттям, столом та двома стільцями, розміщення презентації компанії у виставковому каталозі на 1/4 сторінки, електропостачання, вивіска на стенді англійською та арабською мовами).

На сьогодні Посольством України в Державі Кувейт ведеться робота з місцевими компаніями щодо забезпечення українських учасників виставки житлом в готелях за пільговими цінами, опрацьовується питання безкоштовного трансферу «аеропорт-готель-аеропорт» та «готель-виставковий комплекс-готель» протягом усього часу проведення виставки.

Крім того, з метою мінімізації фінансових витрат українських компаній, які мають намір взяти участь у виставці, посольством розпочата робота з кувейтськими туристичними фірмами, які попередньо висловлювали готовність надати власні виставкові площі українській стороні, з подальшою оплатою вартості участі пропорційно між представленими на стенді компаніями.

Контактна особа від Посольства України в Державі Кувейт: другий секретар з економічних питань Куриляк Володимир Мирославович, +965 2531 8507 ext. 105, e-mail: emb_kw@mfa.gov.ua.

Детальні умови участі в «Kuwait Travel & Tourism Exhibition 2017» можна отримати у організаторів виставки: тел. +965 2252 2733 ext. 285, моб. тел. +965 5000 1903, факс +965 2252 8093, електронна пошта: ktte@lctte-kw.com, веб-сайт: http://ktte-kw.com.


Розробка веб-сайту