Зовнішні зносини


14.07.2015

14 липня 2015 року делегація Посольства Китайської Народної Республіки в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні паном Чжан Сіюнем відвідала Житомирську область з метою ознайомлення з торгово-інвестиційним потенціалом Житомирщини.

Під час візиту відбулась зустріч з керівництвом області, в ході якої китайську делегацію було ознайомлено з інвестиційним потенціалом Житомирщини та її окремими інвестиційними проектами.


28.11.2014

28 листопада 2014 року відбулася зустріч першого секретаря з торгово-економічних питань Посольства Республіки Білорусь в Україні – Воронко Віри Володимирівни з першим заступником голови адміністрації Дмитренко Г.В. та представниками  структурних підрозділів облдержадміністрації. Під час заходу було обговорено шляхи зміцнення партнерських відносин між Житомирською областю і Республікою Білорусь та розглянуто напрями розширення міжрегіональних зв’язків у торгово-економічній, гуманітарній та інших сферах діяльності.


12.11.2014

11-12 листопада 2014 року відбувся візит до Житомирської області Надзвичайного та Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні – пані Ліли Ролдан Васкес де Муан.

11 листопада проведено зустріч з головою облдержадміністрації, головою обласної ради та представником Житомирської міської ради, у ході якої сторони обговорили перспективні напрями співпраці між Житомирщиною та Аргентиною, зокрема у сфері сільського господарства, туризму, текстильній, лісозаготівель та лісопереробки.

12 листопада відбулася зустріч з головою Бердичівської міської ради та ознайомлення пані Посла з пам'ятками архітектури міста Бердичева.


21.10.2014

21 жовтня 2014 року відбувся офіційний візит  Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні -  пана Алена Ремі. До складу французької делегації  також увійшли  радники Посла  з питань економіки,  розвитку французької мови, співробітництва і культури та аграрних питань.
У ході зустрічі з керівництвом області та представниками  структурних підрозділів облдержадміністрації було обговорено шляхи  розширення українсько-французького співробітництва в економічній, аграрній, освітній, культурній та інших сферах, а також можливі напрями поглиблення міжрегіональних взаємовідносин і інвестиційної співпраці.


11.10.2014

9-12 жовтня поточного року в області з офіційним візитом перебувала делегація Сілезького воєводства, Республіки Польща на чолі з Маршалком Сілезького воєводства- Мирославом Секулою. Делегація взяла участь в урочистих заходах, приурочених до святкування VII Днів польської культури та ХХ-го Міжнародного фестивалю польської культури «Веселка Полісся». 11 жовтня було проведено офіційну зустріч з керівництвом області. У ході візиту сторни  розглянули та погодили проект угоди про міжрегіональне співробітництво та визначили пріоритетні напрями розвитку подальшої співпраці.


17.09.2014

17 вересня 2014 року в області з офіційним візитом перебувала делегація Чеської Республіки на чолі з Міністром закордонних справ та Послом Чеської Республіки в Україні. У ході візиту відбулась зустріч чеської делегації з головою облдержадміністрації та проведено покладання квітів на урочистому відкритті меморіальної дошки на пам'ять про житомирських чехів, розстріляних радянським режимом у 1938 році. Під час зустрічі з керівництвом області сторонами було обговорено напрями активізації та розвитку подальшого співробітництва в економічній, соціальній, освітній та культурній сферах.


07.07.2014

З 2 по 5 липня 2014 року в Грузії (м. Тбілісі), пройшло засіданні робочої групи з підготовки програми “Україна – Білорусь”, а також міжнародна конференція “Відкриття Програм територіальної співпраці країн Східного партнерства”, організатором якої виступала Програма сприяння територіальній співпраці країн Східного партнерства.

У конференції взяло участь більше 150 представників центральних і регіональних органів влади, місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства з шести країн Східного партнерства, а також європейські експерти. Від Житомирської облдержадміністрації взяв участь перший заступник голови – Дмитренко Геннадій Васильович. У ході заходу учасниками було обговорено пріоритети, загальні проблеми, конкретні завдання, а також особливості і потреби територіальної співпраці, спрямованої на соціально-економічний розвиток прикордонних регіонів. Також на засіданні робочої групи було обговорено проект Спільної операційної програми “Україна – Білорусь”.


18.06.2014

18 червня 2014 року Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні пан Ейнулла Мадатлі відвідав Житомирську область з метою візиту ввічливості та зустрічі з головою Житомирської облдержадміністрації.


08.07.2014

8 липня 2014 року делегація Посольства Малайзії на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Малайзії в Україні паном Чуа Теонг Бан відвідала Житомирську область з метою ознайомлення з торгово-інвестиційним потенціалом Житомирщини.

Під час візиту відбулась зустріч з керівництвом облдержадміністрації в ході якої Посол зазначив, що малазійську сторону цікавлять поставки зернових, мінеральних добрив, металу та інших подібних ресурсів, наявних в області. Водночас, з метою виявлення можливих напрямків співпраці делегація відвідала кондитерську фабрику ТДВ «ЖЛ».


14 квітня 2014 року відбувся робочий візит делегації Міністерства закордонних справ Чеської Республіки до м. Житомир з метою зустрічі з чеськими земляками, які проживають в Житомирській області, та вшанування пам’яті житомирських чехів, застрелених в 1938 р., а також знайомства з областю в контексті теперішньої політичної та економічної ситуації в Україні. Під час візиту відбулась зустріч з головою Житомирської обласної державної адміністрації, заступником голови облдержадміністрації, радником голови з правових питань та директором департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва.

В ході зустрічі були обговорені питання поглиблення міжрегіонального співробітництва та окреслено коло пріоритетів, котрі визначатимуть подальший напрямок українсько-чеських відносин на Житомирщині.

24 квітня 2014 року відбувся робочий візит делегації Посольства Сполучених Штатів Америки у складі співробітника Посольства США в Україні Чарльза Вітека, Директора Всесвітнього Підрозділу ВІЛ/СНІД в Україні Центру Контролю та Профілактики Захворювань США з метою моніторингу підготовки до проведення позачергових виборів Президента. В ході візиту відбулась зустріч з головою Житомирської обласної державної адміністрації, під час якої були обговорені питання щодо процесу підготовки до позачергових виборів Президента України, облаштування виборчих дільниць та забезпечення виборчих матеріалів та бюлетенів.


Здійснення зовнішніх зносин Житомирською облдержадміністрацією впродовж 2013 року

Здійснення зовнішніх зносин Житомирською облдержадміністрацією впродовж 2011-2012 років