Відшкодування вартості УІД

Про надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння

Кошти з обласного бюджету спрямовуються для виплати відшкодування вартості установок індивідуального доїння, придбаних господарствами населення у сумі рівній вартості придбання, але не більше 7 000 грн. за одиницю, один раз у 5 років.

Прийом документів розпочинається з дня публікації оголошення і проводиться у межах бюджетних призначень.

Засідання комісії проводяться у міру потреби, а останнє засідання –  до 20 грудня.

Господарства населення для отримання коштів обласного бюджету, що спрямовуються для виплати відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння, подають такі документи:

  • заявку за формою;
  • реквізити про відкриття поточного рахунку, видані банком;
  • платіжний документ (касовий чек або товарний чек, або розрахункова квитанція, або прибутковий касовий ордер), що підтверджує сплату коштів та технічну документацію за придбану установку індивідуального доїння. Документи, подані на засідання комісії, повинні містити реквізити продавця, бути завірені печаткою і його підписом. У разі, якщо продавець працює без печатки, повинна бути замітка б/п;
  • довідку, видану сільською, селищною, міською чи районною у місті радою, територіальною громадою про кількість корів;
  • копії паспортів корів та ветеринарних карток до них, завірених належним чином;
  • копії паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
  • письмове зобов’язання про збереження придбаної установки індивідуального доїння протягом п’яти років (у разі закупівлі наступної установки до закінчення вказаного терміну, витрати не відшкодовуються).

Відшкодування вартості УІД


Розробка веб-сайту