Кадрова та освітня підтримка

Програма підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва

За інформацією Мінекономрозвитку, 20 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України між Урядом України  та Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Таким чином продовжено на період до 2019 року реалізацію Програми щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України (далі – Програма), яка є складовою всесвітньої Програми «Fit  for Partnership with Germany”.

Відповідно до положень Програми українські підприємці та менеджери на конкурсній основі і надалі матимуть змогу підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної Республіки Німеччина, встановлювати ділові контакти з іноземними партнерами й розширювати діяльність своїх підприємств задля виходу на міжнародні ринки.

Детально про Програму та умови участі у ній можна ознайомитися на веб-сайті координатора Програми Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIS) за посиланнями: http://ukraine.managerprogramm.de.

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва області!

Програма для управлінських кадрів сфери підприємництва


Розробка веб-сайту