XI Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2019»

18-20 липня 2019 року на території міжнародного аеропорту «Херсон» (м. Херсон) відбудеться XI Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2019».

Вдруге на півдні України проводиться масштабний міжнародний захід з розвитку фермерства — форум «АГРОПОРТ Південь Херсон — 2019», який стане відкритим майданчиком для демонстрації інноваційних агротехнологій, новинок сільгосптехніки, спілкування експертів і сільгоспвиробників.

Серед ключових тем Форуму — перспективи вирощування органічної продукції, розвиток зрошуваного землеробства, овочівництва, садівництва, виноробства, тепличного господарства, рибальства, птахівництва, створення ланцюгів доданої вартості, розвиток сільських територій, енергоефективні, «розумні» та інформаційні технології.

У Форумі візьмуть участь вищі посадові особи органів влади України, представники дипломатичного корпусу, іноземні делегації, керівники агропромислового комплексу регіонів-партнерів, науковці, а також провідні представники ділових кіл з різних областей України.

Протягом трьох днів учасники заходу матимуть унікальну можливість відвідати виставку, експозицію техніки та демонстраційні покази, взяти участь у конференціях, семінарах і засіданнях за «круглим столом», а також ознайомитись з потенціалом Херсонщини, її досягненнями та можливостями.

Для участі у Форумі необхідно зареєструватись на офіційному сайті: www.agroport.ua. За додатковою інформацією можна звертатися за тел.: (0552) 75-55-43, (0552) 42-27-48.


Розробка веб-сайту