26-28 березня 2019 року Meet Up на тему "Веб для экспорту: як не загубитись у мережі".

Освітній захід проходитиме в рамках програм Creative Export Ukraine та Export Revolution Ukraine, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ "Офіс з просування експорту" за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги).
Сьогодні про роботу в мережі інтернет без кордонів, обмежень та перешкод говорить та думає кожен бізнес! А ми в свою чергу прагнемо забезпечити Вас відповідними знаннями у цьому секторі в рамках практичних семінарів «Веб для експорту: як не загубитись у мережі».
ДЕ ТА КОЛИ?
????Київ – 26 березня – 10:30 - 18:00
Локація: iHUB, вул. Хрещатик, 10
????Харків – 27 березня – 12:15 - 17:30
Локація: Life HUB Yabloko, вул. Гаршина, 9
????Одеса – 28 березня – 12:00 - 16:00
Локація: буде повідомлено у листі підтвердженні
Про що будемо говорити?
♦ Як фото Вашого продукту в мережі впливає на вибір споживача
♦ Які елементи онлайн-бізнесу є для Вас ключовими
♦ Як захистити власний бізнес у веб-просторі від штрафів та санкцій закордоном
♦ Що потрібно знати при підготовці до GDPR
Зареєструватись
Підтвердження реєстрації Ви отримаєте у листі-нагадуванні за 3 дні до події на електронну пошту, вказану при реєстрації
 
 
Анастасія Крилова
Менеджер проекту Creative Export Ukraine та освітнього напрямку для експортерів Державної Установи "Офіс з просування експорту України".
 
 
Ает Алев (Aet Alev)
Креативний Директор та консультант в Valatea design. Експерт-консультант з питань брендингу та візуальної айдентики, лектор, викладач, співорганізатор виставки Sea in Wardrobe.
 
 
Артем Данільянц (Artem Daniliants)
Має понад 10 років досвіду у створенні, розробці та просуванні міжнародних веб-сервісів, продуктів та технологій, що дозволяє йому опрацьовувати проект від етапу ідеї до запуску в он-лайн середовищі.
 
 
Мирослав Хмарський
Співзасновник та керуючий партнер компанії Avitar Group. Один із першопрохідців в напрямку Marketing Compliance в Україні. Експерт із захисту бізнесу онлайн. Має 5-річний досвід налаштування Marketing Compliance в міжнародних IT-компаніях з мільйонами користувачів по всьому світу.
 
 
Дмитро Корчинський
Юрист, експерт із захисту персональних даних. Налаштовує GDPR в компаніях з сотнями тисяч користувачів у всьому світі. Дмитро — гуру в написанні Privacy Notice і знає, як зробити так, щоб компанію не оштрафували на мільйони євро.
Зареєструватись
Підтвердження реєстрації Ви отримаєте у листі-нагадуванні за 3 дні до події на електронну пошту, вказану при реєстрації
Важливо
  • Участь у заходах — безкоштовна за умови реєстрації та отримання підтвердження від організаторів.
  • Мови спікерів — українська та англійська (з перекладом).
  • Будь ласка, зауважте, що кількість місць є обмеженою.
  • Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту місткості зали.
  • Офіс в праві відмовити у реєстрації на захід учасникам, які не надали про себе повних відомостей під час реєстрації на подію.
  • Усі матеріали та презентації, використані під час заходу, будуть доступні за декілька днів після завершення події кожному зареєстрованому учаснику.
Зареєструватись
Підтвердження реєстрації Ви отримаєте у листі-нагадуванні за 3 дні до події на електронну пошту, вказану при реєстрації
Освітній захід відбувається в рамках програми Creative Export Ukraine, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ "Офіс з просування експорту" за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги).
 
 

Розробка веб-сайту