Інформаційна сесія щодо участі у третьому раунді Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

Інформаційна сесія щодо участі у третьому раунді  Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» для отримання інституційної та матеріальної підтримки створення територіальних підрозділів ЦНАП та/або віддалених робочих місць у населених пунктах довкола адміністративного центру ОТГ.

        Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики забезпечено організацію інформаційної сесії щодо участі у третьому раунді  Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» для отримання інституційної та матеріальної підтримки створення територіальних підрозділів ЦНАП та/або віддалених робочих місць у населених пунктах довкола адміністративного центру ОТГ, яка відбулася 14.12.2018 на базі Житомирського Відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

        Метою заходу визначено ознайомлення потенційних учасників з умовами та можливостями співпраці із Програмою.

        У вступному слові керівник апарату облдержадміністрації Олексій Шатило наголосив, що децентралізація покликана забезпечити територіальну доступність адміністративних послуг, зручність та своєчасність їх надання громадянам та бізнесу. Сьогодні  в області надають послуги 36 центрів надання адміністративних послуг, серед яких 10 при ОТГ. Пріоритетним завданням є створення ЦНАПів в ОТГ за сучасними європейськими стандартами. Слід зазначити, що 8 ОТГ області є переможцями та учасниками перших двох раундів, та закликав інші громади взяти активну участь у Програмі та підготувати якісні проектні пропозиції.

        Регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою»  Роман Матвійчук ознайомив представників органів місцевого самоврядування з результатами Початкової Фази, станом виконання Фази Впровадження Програми, а також умовами участі та правилами відбору учасників Програми у третьому раунді.

        Довідково:

        В рамках реалізації фази впровадження Програми буде здійснена підтримка створення та модернізації ЦНАПів в ОТГ та в громадах-потенційних центрах ОТГ (згідно з перспективними планами). Загальна кількість учасників Програми до 2020 року складе до 600 (з урахуванням 26 ЦНАПів початкової фази) і вони будуть відібрані у чотирьох раундах.

Заявка разом з додатками заповнюється он-лайн на веб-сайті Прорами https:tsnap.ulead.org.ua.

Прийом заявок на третій раунд триватиме до 31 січня 2019 року

 

 


Розробка веб-сайту