Стажування у США - реальна можливість.

Семінар-презентація програм культурного та професійного обміну між Україною та США для спеціалістів місцевих ОТГ і структурних підрозділів Житомирської облдержадміністрації пройшов прес-центрі обласної ради.

При організаційній підтримці департаменту АПР та економічної політики Житомирської ОДА, асистент Програми професійних стажувань та програми "Відкритий світ", представник Американських Рад з Міжнародної освіти Тетяна Воробйова представила прогами обміну.

Департамент АПР та економічної політики Житомирської ОДА постійно аналізує актуальні можливості для розвитку співробітництва Житомирщини із розвиненими країнами світу. Ми намагаємся постійно залучати представників місцевих громад до реалізації проектів розвитку, стежимо за пропозиціями професійного розвитку та активізації лідерства в області.

Зокрема проект міжнародної технічної допомоги щодо просвітницьких та професійних обмінів між Україною та США  здійснюється з метою передачі нових знань і навичок для покращення політичного, суспільного та економічного стану України, формування мереж професіоналів для поширення та застосування міжнародного досвіду в Україні де учасники програм мають можливість  ознайомитися із досвідом американських та європейських організацій, беруть участь у семінарах, професійних тренінгових програмах, дискусіях та культурних заходах.

Презентація 1

Презентація 2

Презентація 3

 


Розробка веб-сайту