До уваги ОТГ та НУО області

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість отримати фінансування в рамках конкурсу міні-грантів.

До участі в тренінгах запрошуються:

- представники органів місцевого самоврядування територіальних громад за виключенням обласного центру, а також

- представники громадських та благодійних організацій, які проводять діяльність на рівні своєї територіальної громади (за виключенням обласного центру) із Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей (з територій, що підконтрольні Уряду України). 

Термін подання заявок – до 5 квітня 2018 р. Детальна інформація про програму, разом з посиланням на анкету, знаходиться за посиланням:

http://ngonetwork.org.ua/uspishni-lokalni-gromady-2018/

Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 16 квітня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Юрія Степанця, vinmonp@gmail.com, тел. 0679607264.

Анастасії Прокопенко, tochkadostupugo@gmail.com,  тел. 0957665277.

Проект реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.


Розробка веб-сайту