XVII Міжнародний економічний форум «Львівщина –локомотив промислової революції в Україні»

26-27 жовтня 2017 року у м. Львові проходитиме XVII Міжнародний економічний форум «Львівщина –локомотив промислової революції в Україні».

Заходи першого дня XVII Міжнародного економічного форуму відбуватимуться на стадіоні «Арена Львів» і включатимуть чотири пленарні засідання, на яких обговорюватимуться питання реалізації сучасної економічної політики, альтернативної енергетики, відкритості влади та формування професійно-технічної кузні кадрів.

У другий день Форуму передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, дорожнього господарства, міжнародно-технічної допомоги та енергозбереження.

За додатковою інформацією щодо участі у Форумі звертатись до департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за номерами: +38 (032) 261-20-40, +38 (032) 261-29-67 та/або на електронну адресу: invest.loda@gmail.com. Участь необхідно підтвердити до 16 жовтня 2017 року.

Для довідки: Міжнародний економічний форум у місті Львові вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України. Це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих переваг та існуючих проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.

Проведений під патронатом Президента України 3-4 листопада 2016 року у місті Львові XVI Міжнародний економічний форум відвідало більше 1000 учасників, серед яких були представники бізнесових кіл України, ділових асоціацій, дипломатичних і фінансових установ, науковці, делегації з Німеччини, Польщі, Туреччини та інших країн світу. Це сприяло налагодженню комунікацій між владою та бізнесом, залученню нових інвестицій на територію України, а також покращенню економічного становища регіону.


Розробка веб-сайту