Виставково-ярмаркові заходи в Ірані

З 15 по 17 вересня 2017 року в Тегеранському міжнародному виставковому центрі компанія з авіаційного сервісу «Jaam Jet Pars» проводитиме Другу Міжнародну виставку в галузі виробництва літальних апаратів для цивільної авіації “AERPOPERSIA”, яка націлена на розширення прямих зв’язків з підприємствами у галузі авіаційної промисловості, ремонту та технічного обслуговування. Контактна інформація компанії “Jaam Jet Pars”: комерційний директор з питань зовнішніх зв’язків пан Намазі. Тел./факс: (+9821) 888-83-920. Веб-сайт: www.jaamjetpars.com, e-mail: info@jaamjetpars.com;з 18 по 20 вересня 2017 року на території комплексу Мосалла Імама Хомейні проходитиме четверта виставка біотехнологій Ірану “BIO-IRAN-2017” (www.irbiotech.com).

До участі у заході запрошуються підприємства установи та організації, діяльність яких пов’язана з розвитком та використанням біотехнологій для налагодження зв’язків та партнерських відносин з іранськими установами та компаніями. У разі зацікавленості звертатися до директора компанії “Теджарат Хушманд Хірад” (Tejarat Houshmand Hirad) пана Хасана Гасемі (Mr. Hassan Ghasemi), тел.: (+9821) 664-21-621;

з 25 по 28 жовтня 2017 року проходитиме 16-а Міжнародна виставка “IRAN METAFO” (металургія, гірничодобувна та мінеральна промисловість, лиття, промисловість кольорових металів, вогнетривкі матеріали, пов’язані проекти та клапани). Інформація про захід міститься на сайті: www.iranmetafo.com.з 13 по 16 січня 2018 року заплановано проведення 8-ої Міжнародної виставки “MIDEX” (дизайн інтер’єрів, архітектура, сучасний будинок). Інформація про захід міститься на сайті: http://www.midex.ir.


Розробка веб-сайту