Нідерландська компанія зацікавлена в налагодженні співробітництва з вітчизняними виробниками меблів

Нідерландська компанія «Vida XL» зацікавлена в налагодженні співробітництва з вітчизняними виробниками меблів («в стилі IKEA») з метою подальшого їх імпорту до Нідерландів, а також реалізації проекту зі спільного виробництва таких меблів в Україні.

Зокрема, компанія має на меті інвестувати близько 7 млн. євро у створення підприємства, здатного на час запуску виробляти до 400 виробів на день, з подальшим нарощенням кількості готової продукції – загалом у 10 разів впродовж наступних 2-3 років.

З метою вивчення меблевого ринку України та проведення зустрічей з українськими виробниками меблів представники вищезгаданої компанії мають намір здійснити візит до нашої держави 5-8 вересня ц. р.

У разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва та проведення зустрічі із представниками вищезгаданої компанії звертатися до контактної особи «Vida XL» - Mr. Gerjan den Hartog, тел.: +31 65 374 74 83, e-mail: g.denhartog@vidaxl.com, або ж контактної особи Посольства України в Нідерландах – Олександр Семенюк, радник, тел.: +31 70 345 48 91, e-mail: oleksandr.semeniuk@mfa.gov.ua.


Розробка веб-сайту